Tylko online

Łącznik STB 60 (60x60 cm)

Nowy do montażu

Łącznik w kształcie ćwiartki o wymiarach 600 x 600 mm, pozwala na prostopadłe połączenie dwóch stołów STB o szerokości 60 cm tworząc półokrągły narożnik stołu konferencyjnego. W zestawie metalowe elementy do łączenia blatów.

Więcej szczegółów

Gwarancja na łącznik 24 miesiące
   
 • Produkt na indywidualne zamówienie - zgodnie z art. 38 pkt 3 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, nie przysługuje nabywcy prawo do odstąpienia od umowy (w rozumieniu cyt. ustawy)
 • Realizacja zamówienia następuje niezwłocznie po jego opłaceniu - od tego momentu - brak jest możliwości odstąpienia od umowy.
Produkt na zamowienie
  Produkt na zamówienie

    Dostawa 7-8 tygodni
 • O dokładnym terminie dostawy informujemy do 3 dni roboczych od złożenia zamówienia.
 • Termin dostawy liczony jest od dnia zaksięgowania wpłaty.
Czas realizacji Malow - Stoły STB
  Czas realizacji

    Zakup na kwotę ponad  4 000, 00 zł
= Dostawa 000 zł

Zakup od 3 do 4 000, 00 zł = 100 zł

Zakup od 2 do 3 000, 00 zł = 130 zł
Zakup od 1 do 2 000, 00 zł = 160 zł
Zakup od 0 do 1 000, 00 zł = 190 zł
Koszty Dostawy Malow - Stoły STB
  Koszty dostawy

Dodaj do schowka

Wybrane cechy produktu

Wybierz własne cechy
Model łącznika
Łącznik 1/4 60x60
 
Łącznik 1/4 60x60
 
Kolor blatu
Bukowy (wiórowa)
 
Bukowy (wiórowa)
 
Kremowy (wiórowa)
 
Kremowy (wiórowa)
 
Szary jasny (wiórowa)
 
Szary jasny (wiórowa)
 
Biały (wiórowa)
 
Biały (wiórowa)
 
Czarny (wiórowa)
 
Czarny (wiórowa)
 
  
  Ilość:

Łącznik dostarczany jest w elementach umożliwiających łatwy i szubki montaż. Blat łącznika o grubości 18 lub 16 mm dostępny w pięciu kolorach. Kant blatu wykończony obrzeżem PCV 2 mm w kolorze czarnym.

DANE TECHNICZNE:

Wymiary:
 • Długość: 600 mm
 • Szerokość: 600 mm
Waga:
 • Waga stołu: 6 kg
Blat:
 • Płyta wiórowa melaminowana 18 mm - 5 kolorów
 • MDF melaminowana 16 mm - 5 kolorów
Zalety:
 • Łatwy i szybki montaż
 • Umożliwia tworzenie stołów w różnych kształtach
 • W komplecie elementy mocujące
 • Wysoka jakość w niskiej cenie
Zastosowanie:
 • Sale konferencyjne
 • Biura
 • Typ blatu Stały 1-część
  Rodzaj blatu Melaminowany
  Kształt blatu Ćwiartka
  Szerokość 600 mm
  Głębokość 600 mm
  Waga 6,0 kg

Dostosuj swój produkt dołączając zdjęcie lub informację.
Dozwolone formaty plików to: GIF, JPG, PNG

Zdjęcia

Tekst

* - pola wymagane

Napisz opinię

Łącznik STB 60 (60x60 cm)

Łącznik STB 60 (60x60 cm)

Łącznik w kształcie ćwiartki o wymiarach 600 x 600 mm, pozwala na prostopadłe połączenie dwóch stołów STB o szerokości 60 cm tworząc półokrągły narożnik stołu konferencyjnego. W zestawie metalowe elementy do łączenia blatów.

Napisz opinię

MATERIAŁY NATURALNE:

Drewno blaty, nogi, stelaże
 • Materiał: Masyw z klejonki drewnianej powstały w wyniku łączenia wysegregowanych elementów z drewna litego. Elementy wykonane z drewna naturalnego wykańczane są kilkukrotnie lakierem bezbarwnum wysokiej jakości. Mogą występować w kolorze naturalnym lub bejcowane.
 • Pielęgnacja: Powierzchnie blatów wykonanych z drewna należy czyścić lekko wilgotną, miękką tkaniną, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących (zaleca się płyn do szyb bez amoniaku lub delikatną pastę nierysującą). Nie należy używać do czyszczenia rozpuszczalników oraz aktywnych środków chemicznych (np. usuwających kamień, rdzę, środków do czyszczenia ceramiki itp.). W celu usunięcia mocniejszych zabrudzeń można uzyć benzyny ekstrakcyjnej, lecz po przeprowadzeniu wcześniejszej próby w niewidocznym miejscu celem upewnienia się, że nie uszkodzimy lakierowanej powierzchni.
Okleina naturalna balty, korpusy
 • Materiał: Okleina naturalna, to potocznie nazywany fornir, produkowany jest z drewna naturalnego w kilku grubościach. Najczęściej spotykana okleina ma 0,6mm grubości, niektóre 0,8 mm a tylko niewielka część występuje w grubościach 1,5mm, 2mm, 2,5mm i 3mm. Elementy pokryte okleiną naturalną wykańczane są kilkukrotnie lakierem bezbarwnum wysokiej jakości. Mogą występować w kolorze naturalnym lub bejcowane.
 • Pielęgnacja: Powierzchnie blatów wykonanych z okleiny naturalnej należy czyścić tak samo jak blaty drewniane, czyli lekko wilgotną, miękką tkaniną, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących (zaleca się płyn do szyb bez amoniaku lub delikatną pastę nierysującą). Nie należy używać do czyszczenia rozpuszczalników oraz aktywnych środków chemicznych (np. usuwających kamień, rdzę, środków do czyszczenia ceramiki itp.). W celu usunięcia mocniejszych zabrudzeń można uzyć benzyny ekstrakcyjnej, lecz po przeprowadzeniu wcześniejszej próby w niewidocznym miejscu celem upewnienia się, że nie uszkodzimy lakierowanej powierzchni.

PŁYTY:

Laminat HPL blaty
 • Materiał: Wysokociśnieniowy laminat HPL charakteryzuje się wyjątkową odpornością na wszelkie uciążliwe warunki użytkowania.
 • Pielęgnacja: Produkt HPL jest łatwy w pielęgnacji i odporny na chemikalia oraz bardzo higieniczny i przyjazny dla zdrowia. Nie wymaga szczególnych środków do pielęgnacji za wyjątkiem rysujących past czyszczących. Bardzo dobrze sprawdza się płyn do mycia szyb.
Melamina balty, korpusy, fronty
 • Materiał: Płyta melaminowana dzięki swojej warstwowej budowie wykończonej dwustronnie papierami nasyconymi żywicami termoutwardzalnymi osiąga wysokie parametry izolacyjne i wytrzymałościowe jest odporna min na, alkohol, odbarwienia, zarysowania czy wysoką temperaturę. Doskonale sprawdza się miejscach gdzie nieodzownym elementem jest dobry wygląd, bez wielkiego wysiłku w jej utrzymanie.
 • Pielęgnacja: Powierzchnie mebli wykonanych z płyty wiórowej wykończonej sztuczną okleiną, należy czyścić lekko wilgotną miękką tkaniną, zwilżoną wodą z płynem do mycia naczyń, następnie wytrzeć do sucha. W przypadku powstania silniejszych zabrudzeń można użyć łagodnych środków myjących (zaleca się płyn do szyb bez amoniaku lub delikatną pastę nierysującą). Nie należy używać do czyszczenia aktywnych środków chemicznych (np. usuwających kamień, rdzę, środków do czyszczenia ceramiki itp.).
Wiórowa balty, korpusy, fronty
 • Materiał: Płyta wiórowa jest materiałem konstrukcyjnym mebli powstałym ze zmieszania wiórów drzewnych z żywicami, sprasowanym pod dużym ciśnieniem w wysokiej temperaturze. Wióry do produkcji płyt pozyskiwane są z drobnego drewna odpadowego. Płyty wykorzystuje się jako bazę do, laminowania, melaminowania, odłogowania, fornirowania lub pod lakier.
MDF balty, korpusy, fronty
 • Materiał: Płyta MDF jest substytutem drewna naturalnego o średniej gęstości stanowiąca podstawowy materiał do produkcji mebli i produktów stolarskich. Doskonale nadaje się jako podłoże pod blaty lakierowane, fornirowane i me laminowane. MDF ze względu na swoją elastyczność może być stosowany na elementy zakrzywione. Materiał łatwy w obróbce i wykończeniu występuje w wielu grubościach.

SZKŁO:

Hartowane blaty
 • Materiał: Najczęściej występuje w grubościach: 6, 8, 10 lub 12 mm z krawędzią fazowaną. Szkło hartowane jest odporne na uderzenia, zarysowania, plamy i jest łatwe w utrzymaniu czystości oraz charakteryzuje się idealnie gładką powierzchnią. Blaty hartowane w przypadku stłuczenia rozpadają się na drobne kawałeczkiki bez ostrych krawędzi, chroniąc w ten sposób przed skaleczeniem.
 • Pielęgnacja: Bardzo dobrze sparwdzają się wszelkie płyny do mycia szyb z zawartością amoniaku. Najlepiej sprawdzić niewielką ilość roztworu czyszczącego przeprowadzając próbę w niewidocznym miejscu blatu. Nigdy nie można czyścić szkła hartowanego ostrymi myjkami ściernymi oraz narzędziami czyszczącymi. Przed czyszczeniem zapoznaj się z instrukcją podaną przez producenta.

METALE:

Chrom  stelaże
 • Materiał: Błyszcząca powłoka zabezpieczająca metal przed korozją, uzyskiwana w wyniku kąpieli galwanicznej.
 • Pielęgnacja: Stosować specjalne pasty do pielęgnacji i polerowania chromu.
Satyna  stelaże
 • Materiał: Półmatowa powłoka zabezpieczająca metal przed korozją, uzyskiwana w wyniku kąpieli galwanicznej. Wizualnie, to efekt matowego chromu zbliżony kolorystycznie do stali nierdzewnej.
 • Pielęgnacja: Stosować specjalne pasty do pielęgnacji i polerowania powłok satynowych.
Ocynk stelaże, korpusy
 • Ogniowy: Powstaje w wyniku kąpieli materiału w cynku rozgrzanym, do stanu ciekłego w wyniku czego powstaje gruba warstwa cynku zarówno z zewnętrznej jak i wewnętrznej strony produktu. Materiał ocynkowany ogniowo ma bardzo wysokie parametry zabezpieczające antykorozyjnie. W wyniku tej technologii mogą powstawać drobne deformacje wynikające z szybkiego chłodzenia i twardnienia cynku na elementach stalowych, które mogą być widoczne pod warstwą farby proszkowej. Choć powłoka ocynku ogniowego jest bardzo wytrzymała i nie wymaga dodatkowego lakierowania, to czasem stosuje się dodatkowe lakierowanie ze względów estetycznych oraz w pewnym stopniu zabezpieczające.
 • Galwaniczny: Produkty wykończone metodą cynkowania galwanicznego charakteryzują się bardzo gładką, ale cienką powłoką cynkową. Cynk naniesiony metodą galwaniczną jest bardzo estetyczny, dzięki czemu materiały ocynkowane galwanicznie wyglądają elegancko pod farbą proszkową. Powłoka cynku jest sporo cieńsza od powłoki uzyskanej metodą cynkowania ogniowego, co za tym idzie jest mniej trwała i odporna na korozję. Dodatkowym minusem metody galwanicznej są braki niedocynkowania elementów w miejscach trudnodostępnych, jak wewnętrzne części profili oraz wszelkie zakamarki.
Ral  stelaże, nogi
 • Materiał: Wysokiej jakości farba proszkowa do konstrukcji metalowych, dostępna w kilkunastu kolorach.
 • Pielęgnacja: Najlepiej czyścić benzyną ekstrakcyjną lub płynem do mycia szyb. Nie używać acetonu oraz rozpuszczalników mogących rozpuszczać lakier np. nitro.

PLASTIKI:

Poliuretan  plastikowe elementy mebli
 • Materiał: Nowoczesny, twardy i niezwykle sprężysty materiał powstający z lanej żywicy w wyniku obróbki termoplastycznej. Odporny na różne związki chemiczne.
 • Pielęgnacja: Środki do pilęgnacji mebli, płyny do mycia codziennego, ciepła woda.
Polipropylen  plastikowe elementy mebli
 • Materiał: Tworzywo o symbolu PP jest jednym z dwóch obok polietylenów najczęściej stosowanym materiałem sztucznym. Wykazuje dużą odporność chemiczną na działanie kwasów, zasad i soli oraz rozpuszczalników organicznych.
 • Pielęgnacja: Środki do pilęgnacji mebli, płyny do mycia codziennego, ciepła woda.
Poliamid  plastikowe elementy mebli
 • Materiał: Ten plastik harakteryzuje się dużą sztywnością i twardością oraz dużą wytrzymałością mechaniczną. Wykazuje wysoką odporność na działanie UV.
 • Pielęgnacja: Środki do pilęgnacji mebli, płyny do mycia codziennego i do mycia naczyć, ciepła woda.