Stoły składane
Praktyczne stoły składane przeznaczone
do organizacji dużych konferencji i imprez

Stoły składane Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  • Konferencyjny stół składany o wymiarze 1600x800 mm na stelażu malowanym proszkowo. Lekki stelaż wykonany z rur z efektywnie wygiętą podstawą. Blat z płyty melaminowej o grubości 25 mm dostępny w kolorze buk. Stół nadaje się do sal konferencyjnych poprzez łatwy i szybki montaż. Dostarczany jest w paczkach do samodzielnego montażu.

  • Konferencyjny stół składany o wymiarze 1800x800 mm na stelażu malowanym proszkowo. Lekki stelaż wykonany z rur z efektywnie wygiętą podstawą. Blat z płyty melaminowej o grubości 25 mm dostępny w kolorze buk. Stół nadaje się do sal konferencyjnych poprzez łatwy i szybki montaż. Dostarczany jest w paczkach do samodzielnego montażu.

  • Konferencyjny stół składany o wymiarze 2000x800 mm na stelażu malowanym proszkowo. Lekki stelaż wykonany z rur z efektywnie wygiętą podstawą. Blat z płyty melaminowej o grubości 25 mm dostępny w kolorze buk. Stół nadaje się do sal konferencyjnych poprzez łatwy i szybki montaż. Dostarczany jest w paczkach do samodzielnego montażu.

  • Konferencyjny stół składany o wymiarze 1390x695 mm na stelażu chromowanym. Niezwykle praktyczna konstrukcja o lekkiej i stabilnej formie sprawdzi się w wielu sytuacjach wymagających szybkiego i sprawnego przygotowania konferencji. Blat z płyty melaminowej 28 mm dostępny w pięciu kolorach z estetycznym wykończeniem obrzeżem PCV 2 mm. Stół...

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów