Stoły rozkładane

Stoły pokojowe rozkładane są praktyczną ofertą
przy okazji rodzinnych spotkań świątecznych

Stoły rozkładane Jest 28 produktów.

Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów
 • Kwadratowy rozkładany stół Alex charakteryzuje się uniwersalną ciekawą formą. Znakomicie sprawdzi się podczas rodzinnych obiadów, jak również kameralnych imprez lub spotkań przy kawie. Po rozłożeniu stół ma długość od 1600 mm do 2500 mm, dzięki dwóm lub czterem wkładom po 40 cm, wkłady chowane są poza stołem, wyposażony jest w prowadnicę teleskopową.

 • Klasyczny stół o skandynawskiej stylistyce dostępny w szerokości 80 lub 90 cm. Wyposażony w dwa wkłady po 40 cm chowane w stole. Blat przesuwany na prowadnicy teleskopowej, posadowiony na okrągłych stożkowych nogach.

 • Nowoczesny rozkładany stół Alvaro z charakterystyczną budową ramową. Nogi z blatem tworzą jedną płaszczyznę, co czyni go eleganckim pasującym do wielu nowoczesnych pomieszczeń. Po rozłożeniu stół ma długość 200 lub 280 cm, dzięki jednej albo dwóm wkładom bez zabudowy. Wkłady chowane są w stole. Blat przesuwany na prowadnicy teleskopowej.

 • Nowoczesny rozkładany stół Alvaro II z charakterystyczną budową ramową. Nogi z blatem tworzą jedną płaszczyznę, co czyni go eleganckim pasującym do wielu nowoczesnych pomieszczeń. Po rozłożeniu stół ma długość 280 cm, dzięki trzem wkładom po 50 cm, całość wzmocniona dodatkową nogą. Wkłady chowane są w stole. Blat przesuwany na prowadnicy teleskopowej.

 • Prostokątny rozkładany stół Bari charakteryzuje się ciekawą formą, dzięki połączeniu nowoczesnego blatu z czterema nogami stylowo wyfrezowanymi. Znakomicie sprawdza się podczas rodzinnych obiadów, jak również kameralnych imprez lub spotkań przy kawie. Wyposażony w dwa wkłady po 40 cm chowane w stole.

 • Prostokątny stół Bergen jest masywnym stabilnym stołem o mocnej krzyżowej podstawie. Wykonany z litego drewna posiada rozsuwany blat z jednym lub dwoma wkładami o szerokości 50 cm, jedna chowana w stole. Stół w standardzie z blatem o grubości 4 cm lub pogrubiony na 7 cm. Stół rozsuwany od 190 cm do 280 cm. Idealnie prezentuje się w salonach, jadalniach.

 • Rozkładany stół Cezar z okrągłym blatem i prostymi naturalnymi nogami, znakomicie sprawdzi się podczas rodzinnych obiadów, jak również kameralnych imprez lub spotkań przy kawie. Wyposażony w dwa lub cztery wkłady po 40 cm chowane poza stołem. Blat przesuwany na prowadnicach teleskopowych.

 • Rozkładany stół Classic posiada stylowo toczone nogi i prosty lekko wystający blat. Doskonale sprawdzi się podczas rodzinnych obiadów, jak również kameralnych imprez lub spotkań przy kawie. Wyposażony w dwa wkłady po 40 cm chowane w stole. Blat rozkładany za pomocą prowadnicy synchronicznej

 • Prostokątny stół Como jest masywnym stabilnym stołem o mocnej podstawie. Wykonany z litego drewna posiada rozsuwany blat z jedną wkładką o szerokości 60 cm, chowanej w stole. Stół wyposażony został w prowadnice synchroniczne. Idealnie prezentuje się w salonach, jadalniach.

 • Stół Crudo należy do typu stołów rozkładanych. Zbudowany na czterech kwadratowych nogach z drewna dębowego i blatu o grubości 50 mm wykonanego z klejonki dębowej, dzięki temu jest bardzo wytrzymały. Stół można rozsunąć na dwie szerokości poprzez zastosowanie wkładów ukrytych w skrzyni. Produkt znajduje zastosowanie we wnętrzach...

 • Stół rozkładany Davos zawiera wbudowaną prowadnicę synchroniczną. System ten umożliwia błyskawiczne rozłożenie stołu jednej osobie. Po rozłożeniu stół ma długość 2600 mm. Wyposażony w dwa wkłady chowane w stole. Stół na kwadratowych nogach ma klasyczny elegancki wygląd.

 • Rozkładany stół Felix charakteryzuje się uniwersalną ciekawą formą. Znakomicie sprawdzi się podczas rodzinnych obiadów, jak również kameralnych imprez lub spotkań przy kawie. Po rozłożeniu stół ma długość 1900 mm lub 2000 mm, dzięki dwóm wkładom o szerokości 40 cm, wkłady dyskretnie chowane są w stole, wyposażony jest w prowadnicę teleskopową.

 • Stół Fiord z oryginalnym frezowaniem dostępny w szerokości 90 cm. Wyposażony w dwa wkłady po 38 cm chowane w stole. Blat przesuwany na prowadnicach synchronicznych, posadowiony na prostokątnych stożkowych nogach.

 • Rozkładany stół Hugo charakteryzuje się prostą, klasyczną formą. Znakomicie sprawdzi się podczas rodzinnych obiadów, jak również kameralnych imprez lub spotkań przy kawie. Po rozłożeniu stół ma długość 1900 mm lub 2000 mm, dzięki dwóm wkładom o szerokości 40 cm, wkłady dyskretnie chowane są w stole, wyposażony jest w prowadnicę teleskopową.

 • Duży stół rozkładany Imperial. Po rozłożeniu stół ma długość 4800 mm i osiem nóg. Przeznaczony do dużych pomieszczeń tj. jadalni, salonów oraz kuchni, dzięki wysokiej jakości wykończeniu odpornym na temperaturę i płyny. Wyposażony w trzy lub sześć wkładów chowanych w stole i poza stołem. Blat przesuwany na prowadnicy teleskopowej.

 • Rozkładany stół Izydor posiada charakterystyczną ciekawą formę z ozdobnym frezem na blacie i czterema nogami delikatnie wyfrezowanymi. Znakomicie sprawdzi się podczas rodzinnych obiadów, jak również kameralnych imprez lub spotkań przy kawie. Wyposażony w dwa, trzy lub cztery wkłady chowane w stole.

 • Rozkładany stół Ludia posiada stylowo wyprofilowane nogi i prosty blat. Doskonale sprawdzi się podczas rodzinnych obiadów, jak również kameralnych imprez lub spotkań przy kawie. Wyposażony w dwa wkłady po 40 cm chowane w stole. Blat rozkładany za pomocą prowadnicy teleskopowej

 • Rozkładany stół Ludwik ma charakterystyczną formę z ozdobnym frezem na blacie i czterema nogami w stylu ludwikowskim. Znakomicie sprawdzi się podczas rodzinnych obiadów, jak również kameralnych imprez lub spotkań przy kawie. Wyposażony w dwa wkłady po 40 cm chowane w stole. Blat rozkładany za pomocą prowadnicy synchronicznej

 • Klasyczny duży stół rozkładany Mikołaj. Po rozłożeniu stół ma długość 4050 mm i osiem nóg. Przeznaczony do dużych pomieszczeń tj. jadalni, salonów oraz kuchni. Wyposażony w trzy lub pięć wkładów chowanych w stole i poza stołem. Blat przesuwany na prowadnicy teleskopowej. Stół ma dużą pojemność w wersji rozłożonej

 • Prostokątny stół Monti posiada grube kwadratowe nogi, których przekrój jest uwidoczniony w blacie. Jest masywnym stabilnym stołem o mocnej podstawie, idealny do nowoczesnych kuchni i jadalni Wyposażony w jeden lub dwa wkłady chowane w stole i poza stołem. Blat przesuwany na prowadnicy teleskopowej.

 • Okrągły stół Nordic posiada charakterystyczną ciekawą formę, dostępny w szerokości 95 cm i 110 cm. Wyposażony w dwa lub cztery wkłady po 40 cm chowane poza stołem. Blat przesuwany na prowadnicach teleskopowych, posadowiony na prostokątnych stożkowych nogach.

 • Rozkładany stół Oliver składa się z grubego blatu i czterech solidnych kwadratowych nóg. Idealny do wielu wnętrz tj. jadalni, salonów oraz kuchni. Po rozłożeniu stół ma długość 2600 mm dzięki dwóm wkładom o szerokości 50 cm, wkłady dyskretnie chowane są w stole, wyposażony jest w synchroniczną prowadnicę.

 • Rozkładany stół Oskar posiada charakterystyczną ciekawą formę z okrągłym blatem i czterema nogami delikatnie wyfrezowanymi. Znakomicie sprawdzi się podczas rodzinnych obiadów, jak również kameralnych imprez lub spotkań przy kawie. Wyposażony w dwa lub cztery wkłady po 40 cm chowane poza stołem. Stół występuje w dwóch wariantach: standard i max.

 • Rozkładany stół Pesaro posiada stylowo wyprofilowane cztery nogi i prosty podfrezowany blat. Doskonale sprawdzi się podczas rodzinnych obiadów, jak również kameralnych imprez lub spotkań przy kawie. Wyposażony w dwa lub trzy wkłady chowane w stole. Blat rozkładany za pomocą prowadnicy teleskopowej. Po rozłożeniu stół ma dodatkową piątą nogę

 • Nowoczesny rozkładany stół Rio z charakterystyczną budową ramową. Nogi z blatem tworzą jedną płaszczyznę, co czyni go eleganckim pasującym do wielu nowoczesnych pomieszczeń. Po rozłożeniu stół ma długość 200 lub 290 cm, dzięki dwóm albo trzem wkładom. Wkłady chowane są w stole. Blat przesuwany na prowadnicy teleskopowej.

 • Okrągły stół Rudolf posiada charakterystyczną ciekawą formę z pięknym blatem z naturalną teksturą drewna. Znakomicie prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach w centralnej części pomieszczenia tj. kuchni czy jadalni. Wyposażony w dwa lub cztery wkłady po 40 cm chowane poza stołem. Stół występuje w dwóch wariantach: standard i max.

 • Kwadratowy stół Szymon ma wygląd ponad czasowej formy. Idealny do wielu wnętrz tj. jadalni, salonów oraz kuchni, dzięki wysokiej jakości wykończeniu odpornym na temperaturę i płyny. Wyposażony w trzy wkłady chowane poza stołem. Blat przesuwany na prowadnicy teleskopowej.

 • Prostokątny stół Szymon ma wygląd ponad czasowej formy. Idealny do wielu wnętrz tj. jadalni, salonów oraz kuchni, dzięki wysokiej jakości wykończeniu odpornym na temperaturę i płyny. Wyposażony w dwa lub trzy wkłady chowane w stole. Blat przesuwany na prowadnicy teleskopowej.

Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów